Informační centrum města Unhoště

Informační centrum města Unhoště najdete v přízemí našeho muzea (Dr. Beneše 1, Unhošť), je-li během návštěvních hodin (út.-pá.: 9:00-11:00 a 13:00-17:00, so.+ne.: 9:00-12:00) zavřeno, znamená to pravděpodobně, že zrovna provádíme v expozici v prvním patře, v takovém případě zazvoňte a chvíli posečkejte, hned vám odemkneme.

V našem informačním centru obdržíte mapy Unhoště a okolí zdarma, mapy Klubu českých turistů, pohlednice, turistické známky, štítky na hole, nálepky a vizitky, magnetky, zpravodaj KAMELOT, propagační materiály vztahující se k regionu, zpravodaj Unhošťské listy. Od roku 2018 máme v infocentru KEŠKU Unhošťský poklad.  

Informace o historii a současnosti Unhoště, možnostech ubytování a stravování v Unhošti, a tipy na pěší i cyklovýlety do okolí města najdete také na www.mestounhost.cz.

Fotonálepku projektu Wander Book z edice Pohledy do minulosti si můžete nově zakoupit v unhošťském infocentru a v osadě Poteplí v hostinci U Netopýra. V prodeji máme i Turistické deníky a Alba fotonálepek.

V našem infocentru zakoupíte nově knihu - "Hostivice a okolí od Tuchoměřic po Ořech na starých pohlednicích" Procházka prostřednictvím dobových pohlednic od konce 19. století až do 50. let 20. století po území bezprostředně navazujícím na západní straně na hlavní město Prahu.

Letos pro vás zatím máme nově 4 motivy historických pohlednic města Unhoště, 3 nové pohlednice kláštera a poutní cesty do Hájku vydané k 300. výročí postavení kaplí, magnetku Unhoště, v prodeji je opět perníková pečeť města a zdarma jsou návštěvníkům k dispozici trhací mapy města Unhoště a okolí.

V sobotu 9. listopadu 2019 uspořádali členové Honebního společenstva Unhošť již tradiční setkání se sv. Hubertem a zahájení honební sezony u loni vysvěcené kapličky sv. Huberta v lokalitě Na Kaplířce. Za hudebního doprovodu souboru Horečtí trubači přivítal přítomné starosta Honebního společenstva Unhošť pan Imrich Szabó, mši svatou na počest sv....

V letech 2018 - 2019 jsme obohatili naši nabídku suvenýrů například o nové pohlednice města, turistická razítka, vizitku muzea, poznávací omalovánky, kalendáříky ...

Máte doma malé turisty, kteří rádi soutěží? Nachystali jsme pro ně soutěžní listy s mapou a otázkami, které si zde můžete stáhnout a vytisknout. Vyplněné soutěžní listy odevzdávejte v našem infocentru, zodpovíte-li všechny otázky správně, dostanete malou odměnu.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky