Informační centrum města Unhoště

Informační centrum města Unhoště najdete v přízemí našeho muzea (Dr. Beneše 1, Unhošť), je-li během návštěvních hodin (út.-pá.: 9:00-11:00 a 13:00-17:00, so.+ne.: 9:00-12:00) zavřeno, znamená to pravděpodobně, že zrovna pracujeme na expozici v prvním patře, v takovém případě zazvoňte a chvíli posečkejte, hned vám odemkneme.

V našem informačním centru obdržíte mapy Unhoště a okolí zdarma, mapy Klubu českých turistů, pohlednice, turistické známky, štítky na hole, nálepky a vizitky, magnetky, zpravodaj KAMELOT, propagační materiály vztahující se k regionu, zpravodaj Unhošťské listy. Od roku 2018 máme v infocentru KEŠKU Unhošťský poklad.  

Informace o historii a současnosti Unhoště, možnostech ubytování a stravování v Unhošti, a tipy na pěší i cyklovýlety do okolí města najdete také na www.mestounhost.cz.

Na letošní sezonu jsme pro návštěvníky nachystali nové pohlednice kláštera v Hájku, historické pohlednice Unhoště, pohlednice KVH Doksy, pamětní mince kláštera v Hájku a pamětní minci města Unhoště.

Fotonálepku projektu Wander Book z edice Pohledy do minulosti si můžete nově zakoupit v unhošťském infocentru a v osadě Poteplí v hostinci U Netopýra. V prodeji máme i Turistické deníky a Alba fotonálepek.

Letos pro vás zatím máme nově 4 motivy historických pohlednic města Unhoště, 3 nové pohlednice kláštera a poutní cesty do Hájku vydané k 300. výročí postavení kaplí, magnetku Unhoště, v prodeji je opět perníková pečeť města a zdarma jsou návštěvníkům k dispozici trhací mapy města Unhoště a okolí.

V sobotu 9. listopadu 2019 uspořádali členové Honebního společenstva Unhošť již tradiční setkání se sv. Hubertem a zahájení honební sezony u loni vysvěcené kapličky sv. Huberta v lokalitě Na Kaplířce. Za hudebního doprovodu souboru Horečtí trubači přivítal přítomné starosta Honebního společenstva Unhošť pan Imrich Szabó, mši svatou na počest sv....

V letech 2018 - 2019 jsme obohatili naši nabídku suvenýrů například o nové pohlednice města, turistická razítka, vizitku muzea, poznávací omalovánky, kalendáříky ...

Máte doma malé turisty, kteří rádi soutěží? Nachystali jsme pro ně soutěžní listy s mapou a otázkami, které si zde můžete stáhnout a vytisknout. Vyplněné soutěžní listy odevzdávejte v našem infocentru, zodpovíte-li všechny otázky správně, dostanete malou odměnu.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky