Informační centrum města Unhoště

Informační centrum města Unhoště najdete v přízemí našeho muzea (Dr. Beneše 1, Unhošť), je-li během návštěvních hodin (út.-pá.: 9:00-11:00 a 13:00-17:00, so.+ne.: 9:00-12:00) zavřeno, znamená to pravděpodobně, že zrovna provádíme v expozici v prvním patře, v takovém případě zazvoňte a chvíli posečkejte, hned vám odemkneme.

Informace o historii a současnosti Unhoště, možnostech ubytování a stravování v Unhošti, a tipy na pěší i cyklovýlety do okolí města najdete na www.mestounhost.cz.

V sobotu 9. listopadu 2019 uspořádali členové Honebního společenstva Unhošť již tradiční setkání se sv. Hubertem a zahájení honební sezony u loni vysvěcené kapličky sv. Huberta v lokalitě Na Kaplířce. Za hudebního doprovodu souboru Horečtí trubači přivítal přítomné starosta Honebního společenstva Unhošť pan Imrich Szabó, mši svatou na počest sv....

V našem informačním centru obdržíte mapy Unhoště a okolí zdarma, mapy Klubu českých turistů, pohlednice, turistické známky, štítky na hole, nálepky a vizitky, magnetky, zpravodaj KAMELOT, propagační materiály vztahující se k regionu, zpravodaj Unhošťské listy, starší čísla Listů z Unhošťska, zpravodaj Muzejní listy. Od roku 2018 máme v infocentru...

Máte doma malé turisty, kteří rádi soutěží? Nachystali jsme pro ně soutěžní listy s mapou a otázkami, které si zde můžete stáhnout a vytisknout. Vyplněné soutěžní listy odevzdávejte v našem infocentru, zodpovíte-li všechny otázky správně, dostanete malou odměnu.