Aktuálně v muzeu

Vzhledem k probíhajícím pracem v naší expozici je v provozu pouze infocentrum a výstavní prostory v přízemí. 

Srdečně vás zveme na předvánoční komentovanou prohlídku výstavy 110 let muzea v Unhošti. Uskuteční se 14. 12. 2022 od 18:00 v přízemí muzea.

Zveme vás na tradiční burzu knih, která bude ve spolupráci s městskou knihovnou probíhat od 6.12.2022 do 6.1.2023.

V letošním roce se sice nekoná tradiční výstava betlémů, ale o zvycích našich předků spojených s Adventem a Vánoci si můžete přečíst v našem průjezdu, který je vyzdoben v duchu staročeských tradic.

Letos je tomu právě 110 od doby, kdy František Melichar, učitel na unhošťské škole, získal do užívání jednu místnost v přízemí budovy radnice (čp. 1) a vystavil zde starožitné předměty z Národopisné výstavy. Pojďte s námi oslavit toto výročí na vernisáž výstavy 110 let muzea v Unhošti, které se uskuteční ve čtvrtek 20. října od 18:00 v přízemí...

Rozhodli jsme se rozesílat našim příznivcům a přátelům newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího, co se u nás v muzeu zrovna děje a připravuje. Dále v něm najdete zajímavosti z historie našeho města a okolí a informace o předmětech z našich sbírek.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky