Aktuálně v muzeu

Vzhledem k probíhajícím pracím v naší expozici je v provozu pouze infocentrum a (koná-li se výstava) výstavní prostory v přízemí. 

Zveme Vás na komentovanou prohlídku Proškova mlýna v Poteplí. Akce se koná u příležitosti 2. ročníku pochodu Alice Garrigue Masarykové (4. 5. - 5. 5. 2024, https://www.pagm.cz). Mlýn, který je kulturně-technickou památkou bude pro zájemce otevřen v čase od 10:00 do 14:00.

Zveme Vás na výstavu podmaleb na sklo naivního malíře Václava Žáka, vernisáž proběhne 4. dubna od 18:00 v přízemí muzea, výstava potrvá do 26. 5. 2024.

Od prosince si můžete u nás v informačním centru zakoupit dlouho připravovanou a očekávanou knihu plnou historických fotografií našeho města a okolí Unhošť v proměnách času.

Rozhodli jsme se rozesílat našim příznivcům a přátelům newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího, co se u nás v muzeu zrovna děje a připravuje. Dále v něm najdete zajímavosti z historie našeho města a okolí a informace o předmětech z našich sbírek.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky