Aktuálně v muzeu

Vzhledem k probíhajícím pracím v naší expozici je v provozu pouze infocentrum a výstavní prostory v přízemí. 

V rámci Unhošťského adventu zazní skladby Jacoba Handla Galla, Tomáse Luise de Victoria, Michaela Praetoria, Adama Michny z Otradovic, Jiřího Třanovského a také výběr písní z Unhošťského rorátníku.

V neděli 3. 12. bude muzeum mimořádně otevřeno od 9:00 do 17:00 hodin. Od 15:00 do 17:00 bude probíhat prodej výrobků žáků ZŠ v Unhošti.

Letošní vánoční výstavu (nejen) betlémů pořádáme ve spolupráci s městskou knihovnou, Jarmilou Hornou a webem www.ceskezvyky.cz. Součástí výstavy bude opět burza knih, jejíž výtěžek věnujeme na podporu městské knihovny. Letos poprvé bude v našem muzeu umístěn i strom splněných přání klientů sociálních služeb. Vernisáž výstavy proběhne 30. 11....

Rozhodli jsme se rozesílat našim příznivcům a přátelům newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího, co se u nás v muzeu zrovna děje a připravuje. Dále v něm najdete zajímavosti z historie našeho města a okolí a informace o předmětech z našich sbírek.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky