Soutěžní hra POZNEJ UNHOŠŤ

13.09.2021

Jak bude soutěž probíhat?

V muzeu a knihovně si vyzvednete soutěžní listy s mapou, nebo si je stáhněte na odkazu níže.

Na mapě v soutěžních listech jsou čísly označená jednotlivá zastavení a vaším úkolem je všechny je obejít, najít informační cedule a správně zodpovědět soutěžní otázky. Cedule na jednotlivých zastaveních se budou objevovat postupně. Soutěž potrvá do konce listopadu 2021 a okruhy s otázkami budou postupně přibývat. Vyplněné soutěžní listy odevzdávejte v Melicharově vlastivědném muzeu v Unhošti a my z nich vylosujeme 3 výherce, kteří správně zodpoví a doplní nejvíce otázek.

Náš tip:

Budete-li soutěžit, vezměte s sebou i babičku, dědu, nebo jiného pamětníka staré Unhoště, určitě vám poradí s otázkami a třeba si i vzpomene na něco zajímavého :)